O mnie

Monika Pępek

Rzeczoznawca Majątkowy

O mnie

Poznajmy się bliżej

Nazywam się Monika Pępek i jestem licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym – posiadam uprawnienia zawodowe nr 7434 nadane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju – uprawniające do wykonywania działalności zawodowej w zakresie określania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością. Jestem członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, gdzie na chwilę obecną pełnię funkcję zastępcy przewodniczącego zarządu oddziału w Bielsku Białej. Jestem sygnatariuszem Instytutu Monitoringu i Analiz Rynku Nieruchomości IMARS SILESIA.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych z zakresu szacowania wartości nieruchomości na kierunku „Rzeczoznawca Majątkowy” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Posiadam ukończone szkolenie Związku Banków Polskich oraz zdany egzamin „Wycena dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych” co oznacza że mogę przygotowywać wyceny dla celu zabezpieczenia wierzytelności kredytowej, a moje operaty szacunkowe są honorowane w większości banków komercyjnych w Polsce.

Posiadam ukończone liczne szkolenia specjalistyczne z zakresu wyceny nieruchomości, sporządzania operatów szacunkowych, wycen bankowych, oraz obsługi rynku nieruchomości. Zajmuję się kompleksową obsługą związaną z szacowaniem nieruchomości, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Zdobywałam swoje doświadczenie zawodowe od ponad 10 lat prowadząc i pozytywnie rozwijając swoje biuro nieruchomości, dzięki czemu praktycznie uczestniczę w rynkowych transakcjach i potrafię odwzorować sytuację na rynku nieruchomości w swoich opracowaniach i analizach.

W swojej pracy wykorzystuję specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa, budownictwa, rynku nieruchomości, ekonomii i innych dziedzin związanych z wyceną. Cechują się zarówno umiejętnościami analitycznymi, dokładnością, a także obiektywizmem i niezależnością.

Wykonywane przeze mnie wyceny, opinie i ekspertyzy mają istotne znaczenie dla decyzji finansowych i prawnych, w procesach transakcyjnych oraz przy ustalaniu wartości majątku. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzę w pełni profesjonalnie i rzetelnie. Wierzę, że te cechy są kluczowe podczas budowania zaufania swoich Klientów i poprawnego funkcjonowania rynku.

Zapraszam do współpracy.

Zakres
usług
W czym mogę Ci pomóc?

Sprawdź bogaty zakres usług, które oferuję w pracy Rzeczoznawcy Majątkowego

Poznaj moje usługi